Zaznacz stronę

O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o naszej restauracji

Menu

Bliski Wschod food & cocktail bar restauracja inspirowana kuchnią Libanu, Turcji, Izraela, Tunezji i Egiptu. Koncept jakiego jeszcze w Warszawie nie było! Znajdziecie tu różnorodność dań wegańskich i wegetariańskich. Zaskakujemy nie tylko smakiem! Miejsce autentyczne, w którym liczą się ludzie, dobra kuchnia, miłość do książek i oddanie prawdziwego klimatu bliskiego wschodu.

Wnętrza restauracji to połączenie industrialnego wystroju ze wschodnią fantazją. Tu zorganizujesz swoje wymarzone wydarzenia, eventy, warsztaty lub rodzinne spotkania!

Nasza restauracja ma dwa poziomy oraz oddzielne sale VIP, w których można zorganizować mniejsze przyjęcia. W całej restauracji pomieścimy ok. 150 osób! Na rodzinne spotkania i uroczystości proponujemy górę restauracji gdzie w intymnej atmosferze zmieścimy do 80 osób.

Możecie u nas spróbować SHISHY, która jest wykona w wyjątkowy i niezapomniany sposób! Zamiast cybuchu używa się owoców takich jak ANANAS, GREJPFRUT. Ta metoda przedłuża palenie i pozwala lepiej poczuć smak! A sama shisha jest wypełniona po brzegi owocami.

 

PEACE, LOVE & VEGETABLES